^Powrót na górę
foto1

Fotorelacja z pobytu w Parku Zdrojowym w Ciężkowicach

Pobyt na terenie Parku Zdrojowego to sama przyjemność. Znajduje się tam infrastruktura rekreacyjna i turystyczna, w tym urządzenia do hydroterapii (wodolecznictwa), alpinarium (ogród zbudowany ze skał i ziemi, wraz z górskimi układami roślinności), arboretum (ogród dendrologiczny), brodziki z łazienkami mineralnymi, sieć alejek, wrzosowisko, siłownia terenowa, plac zabaw, ogrody wodne, tężnia, ogród sensoryczny, co mogliśmy podziwiać i z niektórych urządzeń skorzystać. Pobyt w Parku Zdrojowym był bardzo udany.

Czytaj więcej...

Finał akcji "Poranek z bajką" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej 2023

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej było bajkowo, wesoło i kolorowo. Świętowany był finał akcji "Poranek z bajką", w którym to nasza grupa teatralno-muzyczna "Marzenie" miała zaszczyt przedstawić spektakl pt. "Witajcie w naszej bajce". Mieliśmy wspaniałą widownię Przedszkolaków Przedszkola nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Przedszkolaków Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, którzy mamy nadzieję będą długo i miło wspominać naszej bajkowe przedstawienie.
Dziękujemy Pani Dyrektor i wszystkim Pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej za ciepłe i serdeczne przyjęcie.

Czytaj więcej...

U nas dziś rodzinnie, smacznie i wesoło

1 czerwca zarówno mali, jak i dorośli świętują Dzień Dziecka. Korzystając z tego, że słońce dziś śpiewa dla nas na cały głos, nasza Społeczność zorganizowała fajną zabawę przy muzyce oraz grilla ze smakołykami. Słodką niespodzianką urodzinową - smakowitym tortem zaskoczyła nas nasza Podopieczna Pani Gienia, która obchodziła swoje 73 urodziny.

Wszystkim dzieciom dużym i małym w dniu ich święta życzymy kolorowego, milutkiego i bajecznego dnia, przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego co tylko chcecie!

Czytaj więcej...