^Powrót na górę
foto1

Praca w domach Naszych Podopiecznych

Drodzy Podopieczni!

Na naszych buziach pojawia się uśmiech, kiedy dochodzą do nas informacje, że przygotowane ze starannością pakiety terapeutyczne są dla Was świetną formą rozrywki, a także pewną formą terapii.

I My z tygodnia na tydzień bardzo cieszymy się, że możemy być dla Was w takiej formie, przez co miło spędzacie czas wraz z Waszymi rodzicami bądź opiekunami, rzetelnie wykonując powierzone Wam zadania. Pomimo trudnej i ciężkiej sytuacji, która trwa, Wy świetnie dajecie sobie radę motywując Nas do dalszej pracy i działania! Jesteśmy z Was bardzo dumni! Dla Nas wielką satysfakcją jest fakt, iż pomimo ograniczonych możliwości działamy i mamy ze sobą codzienny kontakt. 

Chcielibyśmy Wam i Waszym bliskim podziękować za wszystkie informacje zwrotne na temat waszej codzienności oraz tego jak z zaangażowaniem wykonujecie powierzone Wam zadania oraz ćwiczenia. Ponieważ wiemy ile wysiłku oraz mobilizacji wymagają. 

Poniżej fotorelacja Waszych prac wykonywanych w domach, jesteśmy bardzo wdzięczni za formę takiej dokumentacji i nieskromnie prosimy o więcej. Trzymajcie się cieplutko!

Czytaj więcej...

Tłusty Czwartek

Drodzy Podopieczni

„Jak tradycja stara każe,
w domu, sklepie, biurze, w barze,
wszędzie pączek dziś króluje,
każdy chętnie go smakuje.
Z dżemem, z cukrem, z wisienkami,
wszędzie pączek dzisiaj z nami.
Dziś kalorii nikt nie liczy,
wszędzie moc pysznych słodyczy.
W tłusty czwartek przez dzień cały,
słodkim królem – pączek mały!”
Smacznego pączka!

Czytaj więcej...

Tłusty Czwartek

„Gdy w Tłusty Czwartek człek w jedzeniu pofolguje
łaskawy Pan Bóg grzech obżarstwa daruje.”