^Powrót na górę
foto1

Święta Majowe

„Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że własna.”


Dziś w Naszym Domu obchodziliśmy uroczystości związane ze świętami majowymi- 1,2,3 maja, które są szczególnie ważne w historii Polski. W związku z powyższym podopieczni przedstawili swoimi kolegom i koleżankom historię świąt. Uroczyście  odśpiewano Hymn Polski oraz odbyły się pogadanki na temat znaczeń symboli narodowych. Tym doniosłym wydarzeniom towarzyszyły również śpiewy pieśni patriotycznych.

Czytaj więcej...

29 kwietnia – Międzynarodowy Dzień Tańca – święto tancerzy i miłośników sztuki tańca

Bachata to taniec i muzyka, które stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Bachata nie jest bardzo wymagającym rodzajem tańca, ale konieczne jest pozbycie się zahamowań i wstydu. Bachatę można tańczyć w parze lub solo, w obu wersjach jest pozytywnym i sensualnym tańcem, o czym mogliśmy się przekonać podczas warsztatów tanecznych. Warsztaty poprowadziła Pani Kinga Szara-Gajek, za co serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej...

My znów trenujemy na kręgielni

W ramach zajęć sportowo-rehabilitacyjnych odwiedziliśmy ponownie kręgielnię Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie. Wspólna gra i rywalizacja dostarcza zawsze naszym Podopiecznym wiele radości, a każdy udany rzut daje mnóstwo satysfakcji. Wszyscy Uczestnicy już czekają na kolejny wyjazd i emocjonującą zabawę.

Czytaj więcej...