^Powrót na górę
foto1

Lawendowy Zagonek

Lawendowy Zagonek w Tarnowie to miejsce przesiąknięte zapachem lawendy i niezwykle wyjątkowym klimatem. Podczas warsztatów nasi uczestnicy mieli okazję poznać lawendę wszystkimi zmysłami: dotykiem, smakiem, zwrokiem, węchem oraz słuchem. Odbyły się również warsztaty pt. "Kuraki lubią dzieciaki", gdzie zapoznaliśmy  się z niezwykle rzadkim okazem kur i kurcząt. Po warsztatach i profesjonalnej sesji zdjęciowej, pełni lawendowych wrażeń i zdobytej wiedzy, smakowaliśmy pysznych kiełbasek z grilla.
Bardzo serdecznie dziękujemy przemiłym właścicielom Lawendowego Zagonku oraz wszystkim pracownikom za cudowne przyjęcie i przekazanie ogromu wiedzy.
Do zobaczenia, jeszcze wrócimy!

Czytaj więcej...

„Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście”, czyli kilka słów o życzliwości...

W ramach zajęciach terapeutycznych Podopieczni naszego Domu poruszali tematykę życzliwości. Po obejrzeniu filmu edukacyjnego miał miejsce panel dyskusyjny. W omawianiu zagadnienia pomogła tablica interaktywna. Zajęciom towarzyszyła również praca grupowa, w czasie której Podopieczni uczyli się wzajemnej współpracy i współdziałania.
W celu pielęgnowania postawy życzliwości na co dzień, Podopieczni wypełniali oraz poddawali analizie ankiety tematyczne, a także wykonywali KARTKI DLA PRZYJACIELA, wykazując się przy tym kreatywnością i pomysłowością.

Czytaj więcej...

Hot Dog

4 lipca obchodzone jest Święto Hot Doga. Dziś Nasi Podopieczni raczyli się tym własnoręcznie wykonanym parówkowym przysmakiem. Wszystkim smakoszom Hot Dogów życzymy smacznego!

Czytaj więcej...