^Powrót na górę
foto1

Dzień Urody w naszym Domu

Dzień dobry, dzień dobry nasi Obserwujący! W Oleśnicy nie zwalniamy tempa, a to za sprawą Międzynarodowego Dnia Urody. Co tu dużo mówić - nasze pracownie zamieniły się dziś w jeden wielki salon kosmetyczno-fryzjerski, z bogatą ofertą zabiegów upiększających. Nasi Podopieczni oddali się w ręce Terapeutów, którzy zadbali o ich piękno zewnętrzne, jednocześnie sprawiając, że poczuli się Oni ważni, wyjątkowi, piękni i szczególnie w tym dniu zrelaksowani. Niespodzianką dla nas była wizyta Pani Agaty Sytoń, kosmetyczki, która wykonała profesjonalny makijaż dzienny.

Czytaj więcej...

„Zrób to sam” - czyli kreatywnie na co dzień!

Potrzeba rozwijania zdolności twórczych Naszych Podopiecznych jest ogromna - dlatego tak chętnie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach plastyczno- technicznych. W tym tygodniu postanowili własnoręcznie wykonać przepiękne przyborniki na długopisy oraz akcesoria biurowe. Przy pomocy poznawanych technik, zasobu różnorodnych materiałów w oryginalny sposób ozdobili strefę, w której uczestniczą w zajęciach terapeutycznych. Radość z uzyskanych efektów była bezcenna.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Zatorlandu

Dnia 2 września br. Podopieczni Naszej Placówki wraz z Panią Dyrektor Ireną Kawa i Terapeutami wybrali się na wycieczkę do ZATORLANDU, do krainy dinozaurów w Zatorze. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji. Na początku przenieśliśmy się do czasów starożytnej Grecji  w Parku Mitologii. Mogliśmy poznać mity o greckich bogach, herosach, przepływając obok nich na tramwaju wodnym. Oglądnęliśmy również film w kinie 3D. Dużą atrakcją było także zwiedzanie domu do „góry nogami”. Ostatnim punktem zwiedzania był  Park Owadów.
Podsumowaniem naszej wycieczki był pyszny obiad w Karczmie River Park.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Czytaj więcej...