^Powrót na górę
foto1

Zdrowie na talerzu

Co zrobić by na stole każdy znalazł coś dla siebie? To wcale nie takie trudne! Podopieczni Naszego Domu doskonale wiedzą jak zadbać o kubki smakowe największych łakomczuchów. W dzisiejszym dniu podczas zajęć w pracowni kulinarnej i gospodarstwa domowego postanowili wykonać zdrową, warzywną sałatkę oraz pyszne, kolorowe przekąski idealnie pasujące na każdą okazję.

Czytaj więcej...

Uroczyście, barwnie i wesoło....

Tak było na XII Święcie Powiśla Dąbrowskiego – Dożynkach Powiatowych i Targach Gospodarczych 2023 w zespole dworsko – parkowym w Brniu. Upalna pogoda 27 sierpnia nie przeszkodziła Organizatorom i zaproszonym Gościom by podziękować za tak obfite tegoroczne plony. Cudowne wieńce dożynkowe, barwne stoiska pełne darów natury, brzmiąca wesoła muzyka i świetna atmosfera towarzyszyły wszystkim obecnym w tym dniu. Nasza Placówka zaprezentowała piękne stoisko, na którym nie zabrakło wiejskiego jadła, tj: smalcu, placków na blasze, pieczonego chleba czy przetworów. Zaprezentowaliśmy również prace plastyczne naszych Podopiecznych, które świetnie wkomponowały się w cały wystrój naszego stoiska. Wzięliśmy również udział w konkursie na "Najciekawsze Stoisko Wystawowe".
Dziękujemy serdecznie Organizatorom za zaproszenie, a Gościom za odwiedzenie naszego stoiska oraz miłe słowa skierowane pod naszym adresem.

Czytaj więcej...