^Powrót na górę
foto1

"Świątecznie, barwnie i kolorowo"

Święta Wielkanocne zbliżają się dużymi krokami, co możemy zaobserwować we wszystkich pracowniach Naszego Domu. Uchate zające, kolorowe kwiaty, gdaczące kury, piejące koguty, koszyki pełne dekoracyjnych pisanek, stroiki będą ozdobą stołów wielkanocnych w naszych domach. A to wszystko dzięki naszym kochanym Podopiecznym, którzy z ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością wykonywali te piękne ozdoby.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Cieszymy się, że nareszcie jesteśmy razem!

Wpłynęło to pozytywnie na poprawę naszego samopoczucia i nastroju, ponieważ sytuacja związana z pandemią koronawirusa wywołała dodatkowe, ujemne emocje, lęk przed chorobą i jej konsekwencjami, niepokój o bliskich, a także stres związany z brakiem kontaktu czy spędzania wspólnego czasu w gronie koleżanek i kolegów.
W cel zrozumienia zaistniałej sytuacji pomocne jest wsparcie psychologiczne, które pomaga naszym Podopiecznym zrozumieć i oswoić przeżywane emocje,  wywołane koronawirusem i daje nadzieję na powrót do bliższych relacji międzyludzkich.
Zobaczcie relacje naszych prac, dzięki którym optymistycznie patrzymy w przyszłość!

Czytaj więcej...

Każdy miesiąc ma swój wyjątkowy dzień.

W dniu 8 marca obchodziliśmy w naszym Domu Dzień Kobiet. Nie zapomnieliśmy także o mężczyznach, których święto przypada na 10 marca. Z tej okazji w ramach prowadzonej terapii nasi Podopieczni przygotowali prace plastyczne w formie laurek, by później wręczyć je bliskim osobom. Nie szczędziliśmy również naszym Podopiecznym doznań smakowych, przygotowując pyszne desery owocowe. Każda Kobieta i każdy Mężczyzna naszego Domu, oprócz pięknych plastycznych prac w kształcie serca, otrzymali prezent – niespodziankę, która wywołała uśmiech na Ich twarzach.

Czytaj więcej...