^Powrót na górę
foto1

Cieszymy się, że nareszcie jesteśmy razem!

Wpłynęło to pozytywnie na poprawę naszego samopoczucia i nastroju, ponieważ sytuacja związana z pandemią koronawirusa wywołała dodatkowe, ujemne emocje, lęk przed chorobą i jej konsekwencjami, niepokój o bliskich, a także stres związany z brakiem kontaktu czy spędzania wspólnego czasu w gronie koleżanek i kolegów.
W cel zrozumienia zaistniałej sytuacji pomocne jest wsparcie psychologiczne, które pomaga naszym Podopiecznym zrozumieć i oswoić przeżywane emocje,  wywołane koronawirusem i daje nadzieję na powrót do bliższych relacji międzyludzkich.
Zobaczcie relacje naszych prac, dzięki którym optymistycznie patrzymy w przyszłość!

Czytaj więcej...

Każdy miesiąc ma swój wyjątkowy dzień.

W dniu 8 marca obchodziliśmy w naszym Domu Dzień Kobiet. Nie zapomnieliśmy także o mężczyznach, których święto przypada na 10 marca. Z tej okazji w ramach prowadzonej terapii nasi Podopieczni przygotowali prace plastyczne w formie laurek, by później wręczyć je bliskim osobom. Nie szczędziliśmy również naszym Podopiecznym doznań smakowych, przygotowując pyszne desery owocowe. Każda Kobieta i każdy Mężczyzna naszego Domu, oprócz pięknych plastycznych prac w kształcie serca, otrzymali prezent – niespodziankę, która wywołała uśmiech na Ich twarzach.

Czytaj więcej...

Gotowi do startu... Start!

Po długim okresie pobytu w domach spragnieni ruchu możemy znów aktywnie spędzać czas podczas zajęć grupowych i indywidualnych pod czujnym okiem naszego fizjoterapeuty. Startujemy z nowymi siłami, dużą dawką energii, pełną motywacją i ćwiczeniami usprawniającymi zdrowie fizyczne i psychiczne naszych Podopiecznych.

Nikogo nie trzeba zachęcać do wspólnych ćwiczeń ruchowych, a dbanie o swoje zdrowie jest kluczowe dla każdego z Nas. Wreszcie możemy ćwiczyć razem, bo ruch to recepta na zdrowie i dobre samopoczucie!

Czytaj więcej...