^Powrót na górę
foto1

Wizyta Gościa z Chicago, przedstawiciela Niezrzeszonych Dąbrowiaków

Dnia 14 stycznia 2015 r Naszą Placówkę odwiedził przedstawiciel Niezrzeszonych Dąbrowiaków z Chicago, Pan Andrzej Burak. Gościa powitała pani Kierownik Irena Kawa, oprowadzając Go po Placówce, pokazując pracownie i prace plastyczne wykonane przez naszych Podopiecznych.
Po rozmowie z Pracownikami i Podopiecznymi, poczęstowaliśmy Naszego Gościa pysznym obiadem, przygotowanym przez Uczestników, w pracowni kulinarnej i gospodarstwa domowego.
Bardzo milo spędziliśmy czas na pogaduszkach, wspomnieniach i snuciu planów na przyszłość. Pan Andrzej obiecał, że odwiedzi nas za rok.
Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim za pomoc i wsparcie, życzymy wielu sukcesów z pracy zawodowej i życiu osobistym.

Czytaj więcej...

Wyjazd do tarnowskiego teatru

Dnia 8 stycznia Podopieczni Naszego Domu wraz z Opiekunami i Panią Kierownik, udali się do tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego na przedstawienie pt. „Księga lasu”. Sztuka ta adresowana jest nie tylko do dzieci, ale także do rodziców i wychowawców, dając im doskonały pretekst do rozmowy o tym, co jest w życiu naprawdę ważne i godne poszanowania.
Wszyscy w ogromnym skupieniu i zaciekawieniu śledzili losy dzielnego Drwala Macieja.
Pełni radości i zadowolenia powróciliśmy do Placówki, aby tam w ramach zajęć terapeutycznych zastanawiać się nad wartościami życiowymi oraz dobrem i złem panującym na świecie. W ramach terapii wykonaliśmy plakat odzwierciedlający przygodę poznanego bohatera.

Czytaj więcej...