^Powrót na górę
foto1

Zakończenie roku terapeutycznego 2019/2020

23 lipca w Naszym Domu odbyło się uroczyste zakończenie roku terapeutycznego. Był to rok pod wieloma względami wyjątkowy, pełen wyzwań sukcesów i osiągnięć. Niestety w marcu nasze plany pokrzyżowała pandemia  koronawirusa, która spowodowała szereg ograniczeń. Jednym z nich było zawieszenie zajęć terapeutycznych w Naszym Domu. Nie oznaczało to jednak braku kontaktu  z Naszymi Podopiecznymi. Wspieraliśmy się wzajemnie poprzez kontakt telefoniczny i internetowy. Wiosna, radość i szczęście zagościły w naszych sercach 29 maja. Po długim i trudnym dla nas okresie mogliśmy znów przekroczyć progi naszego domu i mimo dalszych obostrzeń poczuć, że jesteśmy Wielką Wspólnotą, z której czerpiemy ciepło, radość i szczęście.
W uroczystości wzięli udział Podopieczni, Kadra Terapeutyczna ŚDS oraz Prezes Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" Pani Beata Partyńska.
Na początku spotkania Pani Dyrektor Irena Kawa przywitała wszystkich zebranych, podsumowała bardzo owocny rok pracy w ŚDS a także życzyła wszystkim udanych, pogodnych i bezpiecznych wakacji.
Podopieczni pod czujnym okiem Terapeutów przedstawili montaż słowno – muzyczny pt. „Promyk wakacji”. Wszyscy Podopieczni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.

Relacja filmowa:

https://www.youtube.com/watch?v=WaMAcr3E0dE&feature=youtu.be