^Powrót na górę
foto1

Udział Naszego Domu w Festynie Charytatywnym Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej

W niedzielę 3 października 2021 roku na terenie dąbrowskiego kompleksu sportowo-rekreacyjnego odbył się Festyn Charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej.
Na gości festynu czekało wiele atrakcji i niespodzianek, m.in.: występ DJ 4 YOU Dawid Pikul, występ zespołu WTZ ,,Golden Boys”, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków oraz zabawy i konkursy. Dzieci, które przybyły na festyn mogły przejechać się bryczką, zabytkowym autobusem ,,ogórek” Pana Jacka Pelca, pozjeżdżać na dmuchańcach. Miłym akcentem festynu był przyjazd harleyowców.  
Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska Naszego Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy gdzie na smakoszy czekał wiejski chleb, smalec, kiszone ogórki, "placki z blachy" z masełkiem czosnkowym i ziołowym, kawy, herbaty, napoje a także stoisko Warsztatów Terapii Zajęciowej z przepysznymi smakołykami. Woń pachnącej kiełbasy z grilla, udek, szaszłyków, ziemniaczków przyciągała chętnych na stoisko Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego z Sutkowa. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z ciastem domowym pieczonym przez Rodziców dzieci niepełnosprawnych oraz rodziców/opiekunów placówek podległych stowarzyszeniu.
Uczestnicy festynu mieli również okazję wziąć udział w loterii fantowej.
Dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do uświetnienia festynu.