^Powrót na górę
foto1

Nowy Rok, nowe wyzwania, nowa nadzieja...

Nowy Rok to często dla wielu osób czas podsumowań mijającego roku i tworzenia planów na kolejny. I nie ma znaczenia czy jest to 1 styczeń czy 30, zawsze można wrócić do wydarzeń, miejsc, dobrych czy tez złych momentów minionego okresu, spojrzeć wstecz, powspominać, zrobić krótszą czy dłuższą interpretację. 

Co Wy na to?

Myślimy, że każdy z nas doświadczył tego, że rok 2020 był czasem nieprzewidzianych sytuacji, ale też wielu działań i aktywności. I choć nasze plany wyglądały zupełnie inaczej okazało się, że życie pisze własne scenariusze. Początek roku minął zupełnie normalnie, mogliśmy się spotykać w Naszym Domu, brać udział w licznych zabawach, występach, jak również spełniać swoje pasje, hobby i marzenia. Sytuacja epidemiologiczna w marcu przeorganizowała naszą dotychczasową aktywność i choć na kilka miesięcy mogliśmy wrócić do zajęć stacjonarnych z zachowaniem reżimu sanitarnego to od października znów działamy zdalnie. Nie ukrywamy, że jest to dla Nas wszystkich, a szczególnie Naszych Podopiecznych wielkie wyzwanie. Teraz z upływem czasu możemy śmiało powiedzieć, że wszyscy stanęliśmy na wysokości zadania i pomimo niecodziennej sytuacji radziliśmy sobie i radzimy doskonale.

Zapraszamy do obejrzenia naszego albumu, wspomnień, wydarzeń i aktywności z 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=FdokbL4z6qc&feature=youtu.be

Podsumowując, jako Społeczność SDS w Oleśnicy chcemy powiedzieć, że patrzymy na rok 2021 z wielką nadzieją na lepsze jutro i w tym niełatwym dla Nas wszystkich czasie chcemy dodać otuchy, wzmocnienia i wsparcia wierząc, ze wkrótce nasza rzeczywistość stanie się najzwyczajniej w świecie normalna.
Dużo sił i wytrwałości!