^Powrót na górę
foto1

Spotkanie opłatkowe w naszym Domu

20 grudnia 2013 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Oleśnicy odbyło się spotkanie opłatkowe połączone z występem jasełkowym naszych podopiecznych.
Spośród zaproszonych gości przybyli: członkowie Zarządu Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" na czele z Panem Prezesem Krzysztofem Kaczmarskim, Wójt Gminy Olesno Pan Witold Morawiec, Pan Arkadiusz Morawiec, Kapelan osób niepełnosprawnych Ksiądz Dariusz Grochola, Sołtys wsi Oleśnica Pani Marta Kądzielawska oraz rodzice i opiekunowie podopiecznych naszego Domu.

Wspólne spotkanie rozpoczęło się przywitaniem gości przez Panią Kierownik Irenę Kawę, a następnie podopieczni Domu wystąpili w przedstawieniu Jasełkowym, które wywołało wiele wzruszeń i wprawiło w świąteczny nastrój. Podczas uroczystości Pan Prezes Krzysztof Kaczmarski złożył na ręce Pana Wójta Witolda Morawca pamiątkowy ryngraf jako podziękowanie za dotychczasową współpracę i pomoc w prowadzeniu Placówki, która w grudniu bieżącego roku obchodziła pierwszą rocznicę powstania.
Po zakończeniu części oficjalnej wspólnie połamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do wigilijnego stołu.